Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

Yargıtay’ın 2015 yılında verdiği karar çerçevesinde, gerek OEM, gerekse dijital lisanslar olması kaydıyla 2. el yazılım satışı altında yapılan tüm satışlar yasaldır. 

Denetimlerde lisansların Retail ve faturalı olması Microsoft için yeterlidir.Retail ürün anahtarları geçerli sayılmaktadır.

Eksiksiz.com olarak siz değerli müşterilerimize yalnızca ürünü satana kadar değil, satış sonrası da destek vermekten memnuniyet duyacağız. Wp destek hattımızdan mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Tüm ürünler dijital formatta ve 2. el olarak addedildiği için bu kadar uygun fiyata satmaktayız.

Sitemizden alışveriş yapabilmeniz için üye olmanız zorunlu değildir. Ancak üye olarak üyelerimize sunduğumuz özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Evet Tüm Lisanslarımız Bireysel Kullanım için uygundur.

Ürün tesliminde siparişinizle birlikte  indirme, kurulum ve aktivasyon bilgileri de gönderilmektedir. Ayrıca Wp destek hattımızdan mesai saatlerimiz içerisinde destek alabilirsiniz.

Eksiksiz.com olarak, 3D Secure ve 256 bit SSL şifreleme teknolojilerini kullanarak müşteri verilerinin en üst düzeyde korunmasını sağlıyoruz. Bu sayede, alışveriş yaparken kişisel bilgilerinizin güvende olduğunu bilmek için ekstra bir güvenlik katmanı sunuyoruz.

Scroll To Top
Close
Close
Mağaza
0 Favoriler
0 Sepet

Alışveriş Sepeti

Close

Alışveriş sepeti boş!

Alışverişe devam et